Політика конфіденційності та захисту платіжних даних користувачів

Дата набрання чинності: 1 січня 2021 року

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ І ХТО МИ

Навчальний центр STEAM train (ТОВ “Навчальний центр “СТІМТРЕЙН”) поважає вашу конфіденційність та зобов’язується захищати ваші особисті дані. Ця політика конфіденційності інформуватиме вас про те, як ми поводимося з вашими персональними даними, коли ви користуєтесь нашими платформами та послугами (іменованими як “Послуги”) та коли ви використовуєте наш веб-сайт. Ця політика не поширюється на сторонні веб-сайти, продукти чи послуги. 

Ця політика конфіденційності видається від імені ТОВ “Навчальний центр “СТІМТРЕЙН”, тому, коли ми використовуємо терміни “Навчальний центр STEAM train”, “STEAM train”, “ми” або “наш” у цій політиці конфіденційності, ми маємо на увазі відповідну компанію ТОВ “Навчальний центр “СТІМТРЕЙН”, відповідальну за обробку ваших даних.

Навчальний центр STEAM train прагне належним чином захистити ваші персональні дані незалежно від того, де вони обробляються, і незалежно від вашого місцезнаходження.

БЕЗПЕКА ДАНИХ

Захист вашої інформації та вашої конфіденційності надзвичайно важливий для нас. 

ТОВ “Навчальний центр “СТІМТРЕЙН” не отримує і не зберігає даних платіжних та/або кредитних карток. Оплата відбувається на захищеній сторінці АТ “ТАСКОМБАНК” у системі прийому платежів PayTas.

Ми також маємо процедури щодо усунення будь-якого підозрюваного порушення безпеки даних і повідомлятимемо вас та будь-який відповідний регулятор про підозру на порушення, якщо це вимагається законом.

Правила безпечного використання карток

  • Не розголошуйте третім особам реквізити картки: номер, строк дії, CVV2(тризначний код зі звороту картки) та власні персональні дані.
  • Контролюйте операції за карткою за допомогою послуги GSM-банкінгу.
  • Отримуйте виписку за рахунком щомісяця: так ви контролюватимете операції за карткою і зможете своєчасно виявити несанкціоновані Вами операції.
  • Встановіть індивідуальні ліміти на зняття готівки та розрахунки з карткою, виходячи з власних потреб.
  • Перед поїздкою за кордон, перевірте термін дії картки та переконайтеся, що у Вас достатньо коштів на рахунку.
  • Банк може встановити обмеження на операції у країнах із високим ризиком шахрайства. Тож, плануючи подорож за кордон, зверніться до Банку для зняття обмежень за кордоном або встановлення інших добових лімітів.
  • При здійсненні операцій в Інтернет мережі використовуйте тільки перевірені сайти, щоб не потрапити на сайт-підробку.

ЗМІНИ ЦЬОЇ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми залишаємо за собою право оновлювати цю політику конфіденційності в будь-який час, і ми опублікуємо оновлену політику конфіденційності, якщо будемо робити це. Ми також можемо час від часу повідомляти вас іншими способами про обробку вашої особистої інформації.